Dumnie prezentujemy naszą świeżutką stronę, która staje się teraz pierwszorzędnym źródłem vegabowej wiedzy i informacji 🙂
Ile kalorii posiada vegab? Gdzie można zamówić nasze jedzenie? Kto wynalazł pierwszy polski wegański kebab? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie już w jednym miejscu.

Zebraliśmy tutaj wszystkie najistotniejsze informacje: kim jesteśmy, jak wyglądała nasza historia oraz co i jak tworzymy. Równocześnie witryna będzie nieustannie aktualizowana, dzięki czemu na bieżąco będziecie mogli czytać nasze wpisy, ogłoszenia, historie i breaking newsy.

W zakładce wartości rozwiejemy wasze wszelkie dotychczasowe wątpliwości dotyczące naszego jedzenia, jakie poruszacie we wiadomościach do nas.

W historii przeczytacie krótką opowieść o tym, jak powstało to miejsce oraz skąd w ogóle pojawił się pomysł na takie jedzenie.

Menu to najbardziej upragniona przez Was część, która prezentuje wszystkie nasze propozycje w pełnej krasie i okazałości. Zapraszamy do zapoznania się z wartościami kalorycznymi każdego z dań!

Włączyliśmy również możliwość komentowania naszych postów, więc zapraszamy serdecznie do dyskusji i dzielenia się swoimi przemyśleniami 🙂 Jeśli macie propozycje, o czym chcielibyście przeczytać na naszym firmowym blogu, również dajcie nam koniecznie znać!

Enjoy! 🙂