Burgerowy, Wasz ulubieniec wraca do menu po chwili nieobecności! 

I niebywale jest to wyjątkowa okazja do świętowania, bo wiemy, jak bardzo brakowało Wam naszego króla wśród vegabów. Od 19 października najlepiej więc spędzać wolny czas na planowaniu obiadów. Oczywiście, by kierować się do lokali Vegab i delektować się wybornym smakiem Burgerowego.

Vegab Burgerowy

Co kryje się w środku tego agenta?

Burgerowy poza soczystym v-mięsem i świeżymi warzywami wypełniony jest po brzegi sosem koloru poomarańczooowego (wchodzimy w sezon Halloween, nieprawdaż?). Został on stworzony na bazie papryki marynowanej, ogórków kiszonych i korniszonów.

Smakuje jednak jak niebo, a kto się o tym przekonał, już nigdy więcej nie jest w stanie zapomnieć tego uczucia. (Przynajmniej tak zapewniają nasi goście, którzy już raz dali się złapać w jego sidła!)

Vegaba Burgerowego dopadniecie w Krakowie, Bydgoszczy i Poznaniu. Informacje o tym jak trafić do naszych lokali jak zwykle znajdziecie w zakładce kontakt, a linki do stron z dowozami pod przyciskiem zamów na górze strony.

A jeśli chcecie otrzymywać tygodniową dawkę zdjęć, dzięki którym Wasze ślinianki mocno będą pracować, wówczas kliknijcie na nasz profil na Instagramie i zaobserwujcie nas czym prędzej.

Do zobaczenia na żywo!