Słonko przygrzewa, ptaszki ćwierkają, na drzewach pojawiły się zielone listki, a w lokalach – nowy vegab limitowany! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadeszła wiosna, a wraz z nią – powiew świeżości!   

Baza vegabów została zaktualizowana! Poznaj nowego BBQ! 

Od tygodni nasze głowy pracowały na najwyższych obrotach. W końcu chcieliśmy przygotować dla Was coś niesamowitego! Czuliśmy, że po ostatnich limitowanych poprzeczka zawieszona została naprawdę wysoko.  

Pomyśleliśmy: za co najbardziej kochacie vegaby? Odpowiedź była oczywista: za nasze pyszne, soczyste i aromatyczne vege-miąsko z bio-tofu, strączków i białka pszenicznego. Wtedy przyszło olśnienie! Zrobiliśmy wszystko, by jak najlepiej wydobyć jego smak. I tak powstał sos BBQ – kwaskowy, lekko ostry, z przydymioną nutą. Jak nic komponuje się pysznym wnętrzem naszych kultowych kebsików. Do tego dodaliśmy garść słodkiej kukurydzy i nowy limitowany był  gotowy do zainstalowania w naszym wiosennym menu. 

Najlepsze sosy to te ze szczęśliwych śliwek!  

Jak dobrze wiecie, w kwestii jakości nie chodzimy na kompromisy, dlatego jeśli trzeba by było, to po najlepsze śliwki poszlibyśmy aż do samego Mordoru. Całe szczęście – dla nas i Froda – nie było takiej konieczności.  Niedaleko Krakowa, w województwie małopolskim, znaleźliśmy lokalnego producenta, który śliwki przygotowuje tak, jak sam Bóg (nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości) przykazał! Owoce pochodzą z własnego sadu pana Andrzeja, nie posiadają żadnych sztucznych aromatów, są naturalnie wędzone nad bukowym drewnem, a ich smak i zapach dosłownie zniewala! To zaVEGABista współpraca!  

And the winner is ….  

Już wiemy, że nowy BBQ miejsca w Waszych sercach zajął tak, jak jak pani Agnieszka profil Make Life Harder po zwycięstwie polskiego dębu Dunina – bezkompromisowo! Miło nam ogłosić [werble], że już w czasie pierwszego weekendu BBQ został najlepiej sprzedającym się vegabem w Poznaniu i drugim w kolejności w Krakowie! Niezmiernie się z tego cieszymy i obiecujemy, że będziemy przygotowywać go jeszcze więcej!  

Uwaga, Spoiler!  

Zanim się odmeldujemy, czas zdradzić Wam najnowsze dane wywiadowcze Komisji ds. Tropienia Sezonowych Wersji Vegabów! Wszystko wskazuje na to, że od teraz każdy limitowany vegab, oprócz sosu, będzie zawierał nowy, specjalny składnik! I my to szanujemy! W końcu liczy się wewnętrze! 

Nie pozostaje nam już nic, jak tylko powiedzieć – wpadajcie do nas drzwiami i oknami! Od rana do wieczora czekamy na Was z cieplutkimi BBQ i już nie możemy się doczekać, by zobaczyć Wasze mordeczki!