13 kwietnia, w dość chłodną, a nawet deszczową sobotę otworzyliśmy wrota naszego nowego lokalu Vegab przy ulicy Starowiślnej 8. Miejsce zakryte wcześniej tajemniczo zasłonami okazało swe piękne wnętrze, w którym można rozkoszować się wspaniałymi smakami. Sprawdźcie jak wyglądały przygotowania i samo wielkie otwarcie na naszej fotorelacji.


     

Dlaczego się przeprowadziliśmy? Nowy lokal na Starowiślnej 8 pomieści znacznie więcej gości niż nasze pierwsze miejsce. Odpowiedzieliśmy na życzenia otrzymywane w komentarzach i wiadomościach dotyczące m.in. większego lokum, toalety, powiększenia menu oraz zmiany opakowań na bardziej ekologiczne. Nowy lokal Vegab to więc przestronne wnętrze w ciepłych barwach udekorowane roślinami. Wiele miejsc siedzących znajdziemy wzdłuż okien i pośrodku sali przy długim stole dla wspólnych biesiad.

Menu, które obowiązuje teraz na Starowiślnej 8 powiększyło się o nowe pozycje. Dokładniej można się nim przyjrzeć na stronie: Menu Kraków. Ciekawą propozycją, która ucieszy wszystkich doskonale zaznajomionych ze smakami vegabów jest LIMITED EDITION, czyli vegab sezonowy – pierwszym, który zagościł w menu jest Sunshine z sosem z suszonych śliwek, suszonych marynowanych pomidorów i pestek słonecznika.

W prawdziwym fast-foodzie nie mogło zabraknąć również frytek. Nasze są wyjątkowe, gdyż w Vegabie nie smażymy, o czym możesz przeczytać tutaj. Nasze frytki (belgijskie i z batatów) są beztłuszczowe, a podajemy je z jednym z wybranych przez Ciebie sosów – spośród aż 9 dostępnych w naszej ofercie! Możesz więc dowolnie wybierać pomiędzy sosami z hot-dogów jak i vegabów (jak fistaszkowo-kokosowym lub tzatziki), włączając również sos limitowany.

Frytki dostępne są w dwóch rozmiarach – małym i dużym. Wkrótce w menu zagości również piwo z Browaru Fortuna! Info pojawi się jak najprędzej na naszym facebooku.

Jedząc w lokalu dostaniecie jedynie napoje w szklankach z papierową słomką, ciastko na talerzu oraz drewniany widelczyk.

Jak podobają Wam się nowe lepsze zmiany w Vegabie? Poniżej zdjęcia z naszego wielkiego otwarcia. Zapraszamy do obejrzenia: