Stało się! W sobotę, 20 czerwca oficjalnie otworzyliśmy nasz nowy lokal – Vegab Poznań!
Podczas Wielkiego Otwarcia odwiedziły nas prawdziwe tłumy głodnych gości – ciekawych nowych smaków lub też stęsknionych vegabów, które mieli okazję próbować już w Krakowie lub na Wege Festiwalach w Poznaniu, na których się pojawialiśmy 🙂

Podczas Otwarcia częstowaliśmy lemoniadą pierwsze osoby, które zakupiły vegaby oraz przybijaliśmy podwójne pieczątki na Karcie Stałego Klienta. O równej 15 otworzyliśmy drzwi nowego lokalu przy Wielkiej 23, a przed nimi ustawiła się pokaźna kolejka 🙂

Reakcje po pierwszych próbach naszych smakołyków okazały się bardzo pozytywne! Poznań polubił vegaby od pierwszego kęsa. Pisaliście:

„Lepsze od mięcha
Zostałam namówiona przez wegańską koleżankę. Nie żałuję ani jednego kęsa. Vegab Olymp to złoto 👌🏻 Polecam spróbować i przekonać się samemu. Ode mnie 10/10 💜 Na pewno jeszcze tu wrócę, chociaż nie ma mięsa!”
„Pierwszy raz próbowałam w Krakowie kilka lat temu i byłam zachwycona. Wielka była moja radość, gdy okazało się, że i Poznań będzie miał Vegaba na wyciągnięcie ręki. Byłam dziś i serdecznie polecam! 🤩”

„Na codzień jem mięso, nie miałem pojęcia, że wegańska wersja kebabu może być tak pyszna. Na pewno tu wrócę!”

Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji i do zobaczenia na Wielkiej 23!

Obserwujcie nas: Facebook Vegab Poznań 

Menu znajdziecie tutaj 🙂