Wyjątkowe frytki beztłuszczowe pojawiły się już w naszym drugim lokalu w Bydgoszczy! Od teraz fast-food nie musi oznaczać niezdrowego, bardzo kalorycznego i tłustego jedzenia, a my chcemy Was o tym przekonać i dać smakowitą alternatywę dzięki naszemu jedzeniu!

Frytki w dwóch rodzajach – belgijskie i z batatów zjecie już w lokalach w Krakowie i Bydgoszczy. W obu miejscach możecie wybrać też zestaw specjalny, składający się ulubionego vegaba lub hot-doga oraz frytek i naszej domowej lemoniady bez cukru. Oczywiście, nie musimy długo zachwalać wyboru zestawów, ponieważ jest on jak najbardziej słuszny: w obu przypadkach oszczędzacie! Więcej informacji znajdziecie w zakładce menu na stronie oraz w lokalu 🙂

Dlaczego warto ich spróbować? Przygotowujemy je bez dodatku tłuszczu, jedynie piekąc gorącym powietrzem. Ta metoda pozwala na uzyskanie chrupiących z wierzchu i soczystych, puszystych frytek w środku, które idealnie komponują się z naszymi sosami. Przypominamy, że do wyboru macie każdy sos z naszej oferty! Frytki z batatów oblane kremowym majonezem czy belgijskie z ulubionymi tzatzykami lub sosem fistaszkowo-kokosowym? Ty wybierasz!

W zakładce menu możecie poznać również kaloryczność frytek w obu rozmiarach – małych i dużych.

Więcej informacji

Zapraszamy do próbowania najświeższej nowości w Bydgoszczy zawsze od 12 🙂

Vegab, ul. Długa 1,  85-034 Bydgoszcz

tel: +48 576 981 792

Pon-Czw: 12:00-21:00
Pt-Sob: 12:00-23:00
Niedz: 12:00-20:00