Wyjątkowo miło jest nam przedstawić nasze świeżutkie nowe produkty w ofercie! Jeszcze milej zaprosić Was do przetestowania ich, gdyż to właśnie w Waszych komentarzach i głosach często pojawiały się prośby o takie nowości w naszym menu!

Od 3 marca w naszych dwóch lokalach w Krakowie i Bydgoszczy sprzedajemy dwa nowe i przepyszne produkty.

Frytki!

Pierwszy z nim są supercieniutkie frytki z ziemniaka smażone jedynie gorącym powietrzem! Nasze frytki  wyróżniają się tym, że zamiast smażyć ich w głębokim tłuszczu „pieczemy” je jedynie za pomocą powietrza! To odpowiednia i smaczna alternatywa dla wszystkich, którzy dbają o figurę, zdrowie i dobre samopoczucie 😉 Mała porcja zawiera jedynie 173 kalorie! Dzięki temu, że frytki są bardzo cienkie po upieczeniu stają się wyjątkowo chrupkie i aksamitne w środku. Koniecznie spróbuj z wybranym sosem: do wyboru z każdym z naszej oferty!

Bowl Deal

Kolejną nowością jest Bowl Deal, czyli wyjątkowy zestaw, jakiego jeszcze nie było!
W jego skład wchodzi lemoniada oraz Vegab Bowl czyli miska wypełniona po brzegi świeżymi warzywami, naszym wegańskim „mięsem” oraz dodatkiem sosu (do wyboru: hummus, tzatziki, mango, fistaszkowo-kokosowy lub edycja limitowana) i tortillą. Poza sosem dla swojego bowla wybierasz również poziom ostrości: łagodny z majonezem lub pikantny z chili. Ta miska pyszności to coś idealnego na mniejszy głód, przekąskę, dla dzieci czy fanów sałatki – Vegab bowl ma bowiem mniejszą objętość niż klasyczny rozmiar vegaba, jest również mniej kaloryczny. Wartości każdego Bowla znajdziesz w zakładce menu w sekcji vegaby – przy ulubionym smaku kliknij na rozmiar „bowl”.

Zapraszamy do próbowania i życzymy smaaaacznegoo!

Bądźcie z newsami od nas na bieżąco: śledźcie nas na Facebooku i Instagramie.