Szykuje się wielkie wydarzenie dla wszystkich naszych fanów w Krakowie. Przeprowadzamy się! Starowiślna 8 to adres, pod którym znajdziecie nowy lokal Vegab. Zapraszamy już 13 kwietnia o 15.

Nowy lokal to zarówno więcej przestrzeni dla Wszystkich gości (i ich czworonożnych pupili) jak i potężna dawka nowości i atrakcji. Specjalne niespodzianki szykują się w dzień samego otwarcia – czyli w sobotę, 13.04. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami najprościej jest to zrobić poprzez dołączenie do naszego wydarzenia na Facebooku: Huczne otwarcie Starowiślnej 8.

Jedną pewną ujawnianą jak dotąd informacją jest ta, że menu poszerzy się o kolejny vegab! Limited Edition czyli sezonowy vegab specjalny będzie zmieniał się w czasie, a pierwszym jaki będziecie mogli spróbować już od dnia otwarcia będzie Sunshine Vegab czyli vegab z sosem o smaku słońca, lata i wakacji 🙂 W skrócie wszystko co najlepsze zamknięte w tortilli. W skład sosu wchodzą wędzone śliwki, marynowane suszone pomidory i pestki słonecznika.

Miejsce, w którym za tydzień znajdziecie Vegab mieści się zaledwie kilka kroków od starego lokalu – w kamienicy obok (idąc od Poczty Głównej i Plant, Starowiślną w stronę Kazimierza, również po lewej stronie ulicy).

Już przed nowym rokiem pisaliśmy o postanowieniach do zrealizowania w 2019 roku. Okazuje się, że działamy prędko i udaje nam się zrealizować podpunkty z listy! Nowy lokal Vegab na Starowiślnej 8 to przede wszystkim większa powierzchnia i więcej miejsc siedzących. Kolejnym udogodnieniem jest toaleta dla gości, jak również i lepsza wentylacja. Przeprowadzka to dobra niespodzianka sama w sobie, która da jednak mnóstwo okazji dla kolejnych! Za to pierwszym Vegabem w innej części Polski możemy cieszyć się już od lutego, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy lokal franczyzowy w Bydgoszczy.

Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani przeprowadzką jak my i nie możecie się już doczekać pierwszego vegaba zjedzonego w naszym przemiłym nowym lokalu 🙂 Śledźcie kolejne newsy na naszych portalach społecznościowych na Facebooku i Instagramie i do zobaczenia 13.04 o 15!