Jeśli słońce wschodzi w nocy i zachodzi w nocy… to wiedz, że coś się dzieje!

No i zleciało! Mamy początek lipca, lato w pełnej krasie, przyszedł upragniony koniec roku szkolnego i sesji egzaminacyjnej, a słoneczko przypieka nas  równie mocno, jak my nasze v-mięso przygotowując je na wolno obracającym się ruszcie! Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że dzieje się coś ważnego!!!

 

Final countdown!

Najpierw było wielkie odliczanie i sentymentalne pożegnanie z zeszłosezonowymi ulubieńcami, po to, by z pełnymi nadziei serduchami poznać nowych letnich zawodników!

Oto i oni! Przepyszny, pełen świeżości vegab koperkowy oraz orzeźwiające, gaszące pragnienie wakacyjne lemoniady: hibiskusowa, limonkowa i rabarbarowa!

 

Dodaj hibiskus, cały zapas koperku, ogrom roślinnej miłości i słoneczne menu gotowe!

Przygotowanie nowych propozycji smakowych to nie lada wyzwanie! W końcu chcemy, żebyście byli nimi tak samo zachwyceni, jak my! Dlatego w ciągu kilku dni nasi ludzie zjedli ponad 30 koperkowych vegabów i wytrwale testowali lemoniady! Gdy tylko zobaczyliśmy zachwyt w ich oczach, to ile sił w nogach pobiegliśmy do lokalnego sklepu, by wykupić cały zapas potrzebnych składników!

 

Niespodziewany zwrot akcji

Nie planowaliśmy więcej niespodzianek (serio, serio!), ale liczne zażalenia, które wpłynęły do Inspekcji ds. Jedzenia i Rozkoszowania się Vegabem, pozostawiły nas bez wyjścia! Dzięki Wam zdecydowaliśmy, że zmienimy decyzję dotyczącą wykreślenia burgerowego z naszego menu i od teraz  możecie się cieszyć nie czterema, a pięcioma kebsikami w ofercie stałej i nowym limitowanym. Wszystkie znajdziecie w menu!

 

Jesteśmy otwarci, więc wpadajcie do nas z przyjaciółmi, by być szczęśliwi i  zdrowi, jak mopsik Pana Makłowicza!