Cześć Poznań! Niesiemy Wam dobrą wiadomość, na którą długo czekaliście 😉 Miło nam ogłosić wszem i wobec, że nasz drugi lokal franczyzowy otworzy się w Waszym mieście! Wielkie Otwarcie Vegab Poznań już wkrótce!

Już 20 czerwca Wielkie Otwarcie Vegab Poznań! Spotkamy się o 15.00 przy ulicy Wielkiej 23. Nareszcie zamiast widzieć się z Wami jedynie na festiwalach, będziemy mogli ugościć Was w naszym lokalu i zaprosić Was do stolika, żebyście w pełni mogli rozkoszować się roślinnymi smakołykami.

Vegab w Poznaniu to zasługa Pawła i Krzysztofa – sportowców, hobbystów i fanów zdrowego jedzenia. Zakochani w Vegabie od 2017, postanowili sprowadzić go do swojego pięknego miasta.

Dzisiejszy świat pędzi ultra szybko i potrzebne są miejsca gdzie można zjeść bardzo zdrowe, pełnowartościowe i pyszne jedzenie „tu i teraz”, taki właśnie jest Vegab – mówi Krzysztof.

Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe? Bo to jedyny wegański kebab na słynnej ulicy kebabów 😉 Siedząc przy dużej witrynie będziecie mieli piękny widok przy posiłku na ulicę Szewską, a nasz przemiły i uśmiechnięty zespół zatroszczy się o to, żeby Wasza wizyta była niezapomniana!

Co dobrego zjecie w Vegabie w Poznaniu? Kultowe vegaby, dobrze znane wszystkim gościom w Krakowie i Bydgoszczy, których smak mieliście również okazję poznać na wege festiwalach. W ofercie znajdzie się także m.in. Bowl Deal – czyli warzywna kompozycja z naszymi autorskimi sosami i v-mięsem ze słodką lemoniadą w zestawie oraz mocno czekoladowe Bounty Cake. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i śledźcie nasze posty – poznacie tam wszystkie informacje na temat naszej oferty oraz atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Was na ten szczególny dzień!

Wyśledziliście nas na Wielkiej? 😉 Oznaczajcie nas w swoich relacjach w mediach społecznościowych: #vegab @vegabofficial

Wielkie Otwarcie odbędzie się już 20 czerwca, w sobotę o 15.00 – bądźcie z nami na bieżąco! Dołączcie do wydarzenia na Facebooku i podzielcie się newsem o otwarciu ze znajomymi. Znajdziecie nas na Facebooku: Vegab Poznań i Instagramie: @vegabofficial.

 

Do zobaczenia na Wielkiej!

Obraz może zawierać: tekst „WIELKIE OTWARCIE vegab Poznań 20 CZERWCA 15.00 WIELKA 23”