W niedzielę, 28 listopada świętowaliśmy nasze szóste urodziny! Szybko zleciało:) 

6 lat temu zaczęliśmy swoją przygodę z roślinnymi kebabami w malutkim lokalu przy Starowiślnej 6. Od tego czasu zdążyliśmy się przeprowadzić do nowego, większego lokum przy tej samej ulicy oraz otworzyć kolejne dwie restauracje w Poznaniu i Bydgoszczy.

W niedzielę wspólnie z Wami świętowaliśmy urodziny w Krakowie przy słodkościach i muzyce. Jak się bawić, to na całego!

Na mieście przez weekend mogliście spotkać naszą milutką marchewę. Niektórzy z Was specjalnie wyruszali w teren tropiąc jej ślady! Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć, piątek i żółwików. Kto wie, może w kolejne weekendy natkniecie się na nią podczas zimowego spaceru? 😉

Zielony Talerz przygotował dla nas wegańskie urodzinowe muffinki z cukrową marchewką! How cute is that? Kosztowaliście tych słodkości od samego rana 🙂

Wieczorem Bogusz zagrał koncert, podczas którego pierwszy raz słyszeliśmy śpiew naszych gości! Polecamy gorąco tego pana, z którym znamy zresztą się nie od wczoraj. Jeśli szukacie kogoś z gitarą, kto rozrusza Waszą imprezę, z pewnością będzie to ten człowiek.

To jak, może następnym razem vegabowe karaoke? Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje 😉

Natomiast gdy na tablicach w naszych lokalach dzieją się takie cuda, to oznacza, że dzieje się coś wyjątkowego…

Od niedzieli w Krakowie, Poznaniu i Bydgoszczy możecie skosztować najnowszej edycji limitowanej! W tym sezonie jest to vegab żurawinowy z marynowaną rzepą!

Jego słodki sos, który składa się z suszonej żurawiny, imbiru, pomarańczy i nasion chia przełamany jest dodatkiem kawałków kwaskowatej rzepy. Idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają kosztować i poszukiwać niezwykłych połączeń smakowych.

Dla stęsknionych za Bounty Cake, olbrzymimi vegabami w rozmiarze maxxi i sosem czosnkowym mamy świetną wiadomość – pełne menu jest już dostępne po chwilce nieobecności!

Dodatkowo w Krakowie możecie zajadać się nimi jeszcze dłużej, ponieważ wydłużyliśmy godziny otwarcia. Wszystkie informacje jak zwykle znajdziecie w zakładce kontakt na tej stronie 🙂

 

Dziękujemy za wspólne świętowanie i do zobaczenia w lokalach!