Nasz straszny, a raczej strasznie smaczny, vegab SPOOKY powraca, by ogrzać Wasze serca (i brzuchy) tej jesieni! O ile odważycie się go spróbować…

Ten sezonowy smak zadebiutował u nas rok temu i rozkochał w sobie wszystkich fanów jesiennych smaków. Zobacz, jak wyglądała jego premiera! Już od początku października smaki SPOOKY powracają! W tym roku będziecie mieć szansę go spróbować przez 3 miesiące.

W składzie naszego autorskiego specjału główne role grają: dynia, imbir oraz pestki słonecznika.

Dynia

Królowa jesieni i Halloween. W Vegabie także królowa sosu SPOOKY – choć delikatna w smaku, dominuje tej w niepowtarzalnej kompozycji.

Imbir

Aromat jesieni, charakterystyczny ostry smak  i właściwości prozdrowotne. To wszystko za sprawą solidnej porcji imbiru znajdziecie w każdym vegabie SPOOKY!

Pestki słonecznika

Element łagodny, delikatny. Odpowiada za doskonałą konsystencję sosu. Słonecznik zawarty w każdym vegabie zapewni Wam porządną porcję witamin, których nigdy mało w okresie jesiennym.

Więcej na temat wartości odżywczych vegaba SPOOKY możecie znaleźć w zakładce menu.

vegab spooky vegan kebab

Vegab SPOOKY sprawdzi się idealnie podczas chłodnych, jesiennych wieczorów, kiedy marzysz tylko o ukryciu się pod cieplutkim kocem. Właśnie wtedy SPOOKY cię rozgrzeje! Ale…

Czy dasz się przestraszyć?

Bądźcie z newsami od nas na bieżąco: śledźcie nas na Facebooku i Instagramie.