Mamy dla Was pierwszą świetną wiadomość w nowym roku – tym samym spełniamy jedno z naszych postanowień noworocznych!
Oficjalnie przedstawiamy nowy lokal, który otworzy się w Bydgoszczy przy ulicy Długiej 1.
Vegab Bydgoszcz będzie naszym pierwszym lokalem franczyzowym, dzięki któremu nie tylko Krakowianie będą mieli okazję smakować vegabów 🙂

W Bydgoszczy zjemy wszystkie ulubione smakołyki znane z lokalu w Krakowie – vegaby, hot-dogi, domowe lemoniady czy Bounty Cake. Dzięki doskonałej lokalizacji miejsce to będzie odpowiednim punktem spotkań i idealną opcją roślinnego street-foodu w centrum miasta. Z początku Długiej blisko już do Magicznych Schodków, a stamtąd na Wyspę Młyńską – zabranie vegabów w drogę czy na piknik to wspaniała okazja do spędzenia czasu z przyjaciółmi przy solidnym roślinnym posiłku!

Vegab Bydgoszcz powstał dzięki wspólnym siłom Patrycji i Pawła pochodzących z Bydgoszczy i właścicieli krakowskiego Vegaba. To właśnie Patrycja i Paweł zdecydowali się sprowadzić Vegaba do swojego rodzinnego miasta, szukając wcześniej odpowiedniej restauracji ze sprawdzonym produktem, który zainteresowałby Bydgoszczan. Jako miłośnicy kuchni roślinnej docenili jakość, smak i wartości prezentowane przez Vegab.

Wielkie Otwarcie odbędzie się już 23-go lutego, w sobotę o 15.00 – zapraszamy do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie opublikujemy wszystkie niezbędne informacje 🙂

Czego możecie się spodziewać? Atrakcyjnych ofert w dzień otwarcia, atrakcji, a przede wszystkim poznanie naszej bydgoskiej ekipy i wypróbowanie przepysznych dań z naszej oferty. Zanotujcie tą datę w kalendarzu i spędźcie z nami przyjemną sobotę!

Do zobaczenia w Bydgoszczy!